"Terevisioon" äratab reedel vaatajaid Valgast

ETV hommikusaade "Terevisioon" läheb 14. jaanuari hommikul eetrisse Valgamaa kutseõppekeskusest.

"Andsime vaatajaile lubaduse sel hooajal rohkem Eestimaa põnevaid paiku avastada ning sügisel seda ka juba tegime – tervitasime otsesaatega vaatajaid Viljandist Ugala teatrist, Värskast kindral Reegi majast, Põlvamaalt maanteemuuseumist ja jõululumisest Tartust. Uue aasta hakul aga tuleme Valka," rääkis "Terevisiooni" vastutav toimetaja Reimo Sildvee.

Saade läheb eetrisse Valgamaa kutseõppekeskusest, kus on kohal Katrin Viirpalu ja Reimo Sildvee. Viirpalu sõnul on nad juba jõudnud teha sisuka ringkäigu vallaarhitekti Jiri Tinteraga Valga ajaloolistes paikades. "Elamusterohke oli ka külaskäik Valga sõjamuuseumi, kus sain esimest korda elus roolida tõelist lahingumasinat," rääkis Viirpalu.

Koolil külas olles tuleb muidugi juttu ka erinevatest teadmistest-oskustest, mida Valgamaa kutseõppekeskuses omandada saab. "Saates hoiame aga muidugi kätt pulsil ka päevakajalistel teemadel, võtame luubi alla elektrihinna tõusu," lubas Sildvee "Eks mõni üllatus on ka vaatajaile varuks, nii et reede hommikul kell 6.55 ootame kõiki telerite ette."

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: