Liisu Lass ja Kristo Elias võtsid mõõtu suusatehnikas

Suusaliit on alustanud kampaaniaga "100 suusatundi", mille käigus annavad Eesti parimad suusatreenerid kõigis maakondades huvilistele tasuta suusatunde. "Terevisiooni" otse-eetris asusid Liisu Lass ja Kristo Elias suusatrenažööridel mõõtu võtma.

Lapsed, noored ja täiskasvanud saavad nädala jooksul proovida ja oskusi lihvida nii murdmaasuusatamises, mäesuusatamises kui ka suusahüpetes.

"Suusatundi on teretulnud kõik huvilised. Pakume tunde nii algajatele, kes alles teevad esimesi suusasamme kui ka edasijõudnutele, kes tahavad olemasolevaid oskusi paremaks lihvida. Suusaliidu kodulehel saavad inimesed valida endale sobiva tasemega tunni," ütles Eesti Suusaliidu juhatuse liige, kampaania eestvedaja Vahur Teppan, kes viib ka ise Tartus mitmeid suusatunde läbi.

"100 suusatunni" üritused algavad 10. jaanuaril ja kestavad 16. jaanuarini. Selle raames viiakse üle Eesti, Saaremaast Narvani ja Võrust Tallinnani, läbi pea 100 suusatundi. Oma oskusi ja teadmisi annab edasi 57 Eesti murdmaasuusa-, mäesuusa- ja suusahüppetreenerit, kes seda tööd ka igapäevaselt teevad.

Kõik suusatunnid on huvilistele tasuta ja ilma eelneva registreerimiseta.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: