Noor artist Hanna-Sandra avaldas debüütsingli "Poolel teel"

Noor artist Hanna-Sandra.
Noor artist Hanna-Sandra. Autor/allikas: Herman-Erik Isop

2021. aastal tiitliga Miss Teen Estonia kroonitud sisulooja Hanna-Sandra andis välja oma debüütsingli "Poolel teel".

Hanna-Sandra pole varem kunagi laulmisega tegelenud ja hoidis oma muusikaprojekti siiani avalikkuse eest saladuses.

"Ma tavaliselt postitan kõik oma tegemised sotsiaalmeediasse, aga leppisime mu produtsendiga (Meelis Eskola / Cityflash – toim) kokku, et lugu valmib saladuses ja esimesi vihjeid hakkame andma alles siis, kui kõik valmis on," rääkis ta.

"Ütlen ausalt – kogu protsessi saladuses hoidmine oli keeruline. Mulle meeldib väga oma elu jälgijatega jagada ja siis järsku pidin midagi, mis moodustas suurema osa mu tegemistest, saladuses hoidma."

Ta ütles, et pole kunagi tahtnud lauljaks saada. "Kuigi ma olen musikaalne – mängin klaverit ja iseenesest viisi olen alati pidanud, ei ole mulle kunagi mu hääl meeldinud, mistõttu pole ka kunagi pähe tulnud mõtet laulmisega tegeleda."

Stuudios professionaalide kõrval laulmine oli tema sõnul ülimalt keeruline. "Aga ma olen nii tänulik, et kõikidel oli minusse usku ja tegelikult ka väga suurt kannatust, sest minupoolset streiki ja jonni oli päris palju."

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: