Galerii: lauluvõistlus "Tähtede lava" alustab ETV-s pühapäeval

Pühapäeval, 9. jaanuaril kell 18.45 alustab ETV ekraanil "Tähtede lava" lauluvõistlus, kus selgub 2022. aasta parim Eesti noor laulja. Saadet juhib lauluvõistlusega "Laulukarussell" tuule tiibadesse saanud Jaagup Tuisk.

"Tähtede lava" toob pühapäeviti vaatajate ette noored andekad lauljad üle Eesti, kes televõistlusesse on pääsenud maakondlikest eelvoorudest ja žürii valikul. Maakondlikest eelvõistlustest valiti välja sada noort lauljat, neist 48 jõuavad nüüd žürii valikul telesaatesse.

Televaatajateni jõuavad järjestikustel pühapäevadel neli poolfinaali ning suurejooneline "Tähtede lava" finaalsaade 6. veebruaril. Saates osalevad lauljad vanuses 3-15 eluaastat, esimeses saates astuvad üles kõige noorem vanusegrupp, kolme- kuni seitsmeaastased laululapsed. Igast saatest valib žürii välja enda lemmiku, teine finalist selgub aga televaatajate abiga, kes nädala jooksul saavad telefoni teel oma lemmiku poolt hääletada.

"Tähtede lava" žüriisse kuuluvad Hanna-Liina Võsa, Liisi Koikson, Hele Kõrve, Robert Linna, Sirje Medell, Kadri Hunt ja Hirvo Surva. Saadet juhib juba kogenud lauluvõistlustel osaleja Jaagup Tuisk, kes astunud publiku ette nii "Laulukarusselli" saates kui ka "Eesti Laulu" võistlusel. Laululaste kõrval liitub igal pühapäeval saatega mõni tuntud artist, avasaates astub lavale Märten Männiste.

Kõiki "Tähtede lava" esitusi saab pühapäevast vaadata ka Lasteekraan.ee lehel. Lasteportaali abiga selgub ka üks lisafinalist, sest veebilehele laetakse üles kõik maakondlike võistluste parimate lauljate esitused, kes poolfinaali ei pääsenud ja enim hääli kogunud laulja pääseb otse "Tähtede lava" suurde finaali.

Toimetaja: Karoliina Tammel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: