Nublu ja Gameboy Tetris annavad aastavahetusel Kultuurikatlas ühiskontserdi

Nublu (paremal) ja Gameboy Tetris.
Nublu (paremal) ja Gameboy Tetris. Autor/allikas: pressimaterjalid

Aastavahetusel toimub Kultuurikatlas kontsertpidu, kus astuvad üles räpparid Nublu ja Gameboy Tetris, DJ Siimi ning peosarja Bianca DJ-d.

Nublu ja Gameboy Tetris, kes on avaldanud ühiselt lood "Für Oksana," "Paraadna," "Biology" ja "Tamburiin," astuvad pärast pikka pausi uue aasta esimestel tundidel taas koos lavale.

"Kontsert tuleb täispauk! Proovime kompenseerida inimestele seda, et me nii kaua pole näinud," rääkis Gameboy Tetris, kodanikunimega Pavel Botšarov ja lisas, et Nubluga on alati mõnus koos esineda.

"Meil toimub lava peal omavahel väikestviisi maagia. Ajaga on koos esinemine aina vabamaks läinud ning väikeste lava pingemomentide asemel tulevad omavahelised naljad ja vestlused, mis ka õnneks rahvale korda lähevad. Või vähemalt tundub, et lähevad. Loodan, et nii ongi," lisas Botšarov.

Kultuurikatla uksed avanevad aastavahetuse südaööl ning kontsertprogrammi algus on kell 2. Õhtu jooksul astuvad üles DJ Siimi, peosarja Bianca DJ-d ning Nublu ja Gameboy Tetris. Sündmus toimub vastavalt hetkel kehtivatele piirangutele ning sisenemisel on tarvis esitada vaktsiinipass või läbipõdemise tõend ja kanda maski.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: