X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

"Rahva oma kaitse" üritas leida lahenduse kommipaberite avamisele

"Rahva oma kaitse" astus 31. detsembril raadiolainetelt hoopis tele-eetrisse. Külla olid kutsutud näitlejad Jan Uuspõld ja Christopher Rajaveer. Üheskoos nauditi maitsvat sööki ja ei puudunud ka huvitavad vestlused. Nii proovisid kõik üheskoos leida lahenduse kommipaberite avamisele.

"Rahva oma kaitse" raadiosaates on Juur ja Kivirähk vaielnud mitmesuguste probleemide üle ühiskonnas. Nendeks on olnud näiteks lehepuhurite kasutamine ja kommipaberite tüütu avamine. Näitlejad Jan Uuspõld ja Christopher Rajaveer otsustasid raadiojuhtide elu lihtsamaks teha ning kinkisid neile juba pakendivabad kommid.

"See on tõesti väga raske. Mul on näpud rakkus tihti," lausus Andrus Kivirähk kommipaberite avamise kohta.

"Rahva oma kaitses" üritati leida lahendus kommipaberite lihtsale avamisele. Nii jõudsid saatekülalised järelduseni, et järgmine aasta saavad Juur ja Kivirähk endale kingiks raudrüütli, kes aitab neil komme paberitest avada.

Muusikalise ettekandega astusid üles saatekülalised. Ettekandele tuli "Äpu laul". Uuspõllu ja Rajaveere ettekanne läks saatejuhtidele väga hinge. "Issand, kui ilus laul," ütles Mart Juur. "Need on sellised hetked, mis teevad televisioonist televisiooni," lisas ta.

Toimetaja: Lisete Tagen

Allikas: "Rahva oma kaitse"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: