ERM-i fotokonkurss kutsub üles pildistama talvevaheaega

ERM-i fotokonkurss kutsub üles pildistama talvevaheaega
ERM-i fotokonkurss kutsub üles pildistama talvevaheaega Autor/allikas: Pressimaterjal

Eesti Rahva Muuseum kutsub kooliõpilasi jäädvustama talvevaheaega ning osa võtma fotokonkursist "Mina ja pere".

Eesti Rahva Muuseumis on alanud uus fotokonkurss "Mina ja pere", millest kutsutakse osa võtma kõiki kooliõpilasi – alates esimesest klassist kuni viimaseni välja, ning põhikoolijärgseid või haridusnõudeta kutsekooli kutseõppureid.

Konkurssist osavõtt on lihtne. Selleks tuleb üles pildistada omaenda ja pere igapäevane elu koos kohustuste ja puhkehetkedega. Selleks võib olla näiteks söögi tegemine, koristamine, sportimine või niisama lustimine.

Konkursile saab esitada kuni viis korraliku kvaliteediga fotot, mis tuleb hiljemalt 14. jaanuariks 2022 (kaasa arvatud) üles laadida Eesti Rahva Muuseumi pildisaatjate veebikeskkonda pildiait.erm.ee/konkurss/. Samalt veebilehelt leiab ka võistluse reeglid ja juhendid hea foto tegemiseks ning lisaks ka nõuanded, kuidas piltidega internetis mõistlikult toimetada.

Fotosid hindab asjatundlik žürii, kuhu kuuluvad professionaalsed fotograafid jt fotondusega seotud inimesed.

Võitjad kuulutatakse välja 20. jaanuaril 2022 kell 15.15 Tallinna kruiisiterminalis toimuval tseremoonial või olude sunnil veebis.

Konkursil osalevad fotod võetakse vastu ka ERMi pildikogusse – nii jääb tänasel hetkel jäädvustatud hetk avastamiseks ka järgmistele põlvkondadele.

Lisainfo on leitav Eesti Rahva Muuseumi kodulehelt.

Toimetaja: Lisete Tagen

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: