X

Laadi alla uus Eesti Raadio äpp, kust leiad kõik ERRi raadiojaamad, suure muusikavaliku ja podcastid.

ERR ja ringhäälingute liit tähistavad otsesaatega ringhäälingu 95. aastapäeva

Kuldmikrofon
Kuldmikrofon Autor/allikas: POSTIMEES/SCANPIX

Ringhäälingu 95. aastapäeva puhul jõuab reedel, 17. detsembril kell 14.05 korraga kolme raadiojaama kuulajateni otsesaade "Ringhääling 95. Kuldmikrofon". Otsesaadet edastavad Vikerraadio, Kuku Raadio ja Retro FM, videopildis saab sündmusest osa ERR.ee portaali vahendusel.

Laupäeval, 18. detsembril möödub 95 aastat ringhäälingu algusest Eestis, mida ERR ja Eesti ringhäälingute liit tähistavad reedel otsesaatega. Tähtpäevale pühendatud otsesaates antakse üle Eesti ringhäälingute liidu traditsiooniline Kuldmikrofon ja ERR-i tänupreemia.

Saadet juhivad Margus Kamlat Raadio 2-st ja Kristjan Gold Kuku Raadiost. ERR-i uudistemaja suurest stuudiost, legendaarsest Eesti Raadio 1. stuudiost kuulajate-vaatajateni jõudvas saates teevad muusikat Liisi Koikson, Erki Pärnoja ja Marti Tärn.

Intervjuude, preemiate ja muusika kõrval on kuulajad oodatud kaasa mängima ka raadioteemalist viktoriini ja seda koos kahe tuntud raadiohäälega. Mõõduvõtus hakkavad küsimustele vastama Vikerraadio saatesarja "Müstiline Venemaa" autor ja 2016. aastal Kuldmikrofoni pälvinud David Vseviov ning Kuku Raadios saateid "Kukkuv õun" ja "Keskpäevatund" tegev Marek Strandberg, kes osaleb ka mälumängusaates "Tarkade klubi".

"Ringhääling 95" otsesaade algab reedel, 17. detsembril kell 14.05 Vikerraadios, Kuku Raadios ja Retro FM-s. Videoülekannet saab jälgida ERR.ee vahendusel.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: