Inga, Rahel ja Eleryn Tiit tuvastasid "Ringvaates" tuntud jõululaule

Eleryn Tiit, Rahel, Inga
Eleryn Tiit, Rahel, Inga Autor/allikas: ERR

Lauljad Inga, Rahel ja Eleryn Tiit rääkisid "Ringvaates" oma peagi algavast jõulukontserdist ning arvasid armastatud jõululaule.

Raheli sõnul on nende kontserdil "Mitte järjekordne jõulukontsert" veidi teine kontseptsioon kui muidu jõulukontsertidel kombeks on. "Oleme valinud lugusid, mida võib-olla teised ei valiks. Tegime enda moodi valiku," ütles Rahel "Ringvaates".

Inga sõnul on kontserdi suurim tugevus, et koos esinevad väga lähedased sõbrad. "Sellist asja tihti ei juhtu, et annad ametliku, suure ja toreda kontserdi oma parimate sõprade seltsis, kes juhtumisi tegelevad samas valdkonnas. Sealt tuleb kindlasti meie energia välja ja kuigi kehastume perekonnaks, jääme seejuures ikka sõpradeks," sõnas Inga.

Eleryni sõnul on kontserdil esindatud kõik žanrid, lauldakse nii inglise kui ka eesti keeles, samuti nende enda kirjutatud lugusid. "Tuleb ka väikseid vimkasid," lubas Eleryn.

"Ringvaates" tuvastasid lauljad ka tuntud jõululaule. Vaata, kuidas neil läks!

Toimetaja: Karoliina Tammel

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: