Susanna Aleksandra avaldas singli "Lase jõul südamesse"

Susanna Aleksandra
Susanna Aleksandra Autor/allikas: Kateriine Krigul

Džässmuusik Susanna Aleksandra avaldas popihõngulise jõulusingli, milles lööb kaasa ka Muusikalikooli lastekoor.

Laulja ja laulukirjutaja Susanna Aleksandra uus jõulusingel valmis vastureaktsioonina viimaste aastate rusuvale infomürale. "Hing tahtis midagi kergemat, rõõmsamat ning lootusrikkamat. Soov korraks unustada kõik argised pinged ning minna pühadele vastu avatud südame ja meelega - eks sellest ka teatav optimistlik ja ennastunustavalt naiivne kõla laulus," ütles Susanna.

Loos teevad kaasa Muusikalikooli lastekoor ning Eesti ja välismaa instrumentalistid - Aleksander Paal saksofonil, Mihkel Mälgand basskitarril, Jason Hunter (USA) trompetil, Jaan Jaanson kitarril, Antti Rissanen (Soome) tromboonil, Kristjan Mängel trummidel ning Bianca Kristina Rantala klahvpillidel.

Susanna Aleksandra on seni kogunud austajaid peamiselt džässiringkondades, olles lõpetanud Soome tippmuusikakooli Sibeliuse džässlaulu erialal ning avaldanud ka kaks džässalbumit Miracles (2015) ning The Siren (2021). Viimane album valmis koostöös Soome tipp-pianisti Joonas Haavistoga ning pälvis rahvusvahelist tunnustust.

Toimetaja: Karoliina Tammel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: