Rändfestivalil Võnge esinevad Honne, Alice Phoebe Lou, Jüri Pootsmann jt

Honne
Honne Autor/allikas: Rory Griffin

Rändfestival Võnge tegi teisipäeval teatavaks kaheksa esimest artisti, kes tuleva aasta 8. ja 9. juulil Peipsi järve kallastel üles astuvad.

Suvel toimuval kultuurifestivalil Võnge astuvad seekord üles Honne (Suurbritannia), Alice Phoebe Lou (Lõuna-Aafrika Vabariik), Jüri Pootsmann, Godford (Prantsusmaa), Miljardid, Meisterjaan, jonas.f.k ja Fylgja. Lähemate kuude jooksul lisanduvad neile veel mitukümmend esinejat nii Eestist kui ka kaugemalt.

Igal suvel uues looduskaunis paigas toimuvat Eesti ainsat rändavat kultuurifestivali tuntakse selle mõnusa atmosfääri poolest. Ajapikku on Võnge kogunud üha suuremat populaarsust. Möödunud aastal sai Mulgi elamuskeskuses toimunud festivali melust osa ligikaudu 2200 inimest. Tuleval suvel oodatakse Võnkele aga juba enam kui 3000 külastajat.

Võnge 2022 toimub reedel ja laupäeval, 8. ja 9. juulil Ranna puhkebaasis Peipsiääre vallas. Festivali külastajaid ootab ees kaks suvepäeva täis maitseid, kunsti, kino, kirjandust, festivalimelu ja muusikat. Kahel suurel ja mitmel looduse rüppe istutataval pisemal laval astuvad üles mitukümmend erinäolist artisti Eestist ja mujalt maailmast.

Toimetaja: Karoliina Tammel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: