Superstaar Alika Milova: ma ei usu ikka veel, et võitsin

Laulja Alika Milova jaoks on pühapäeval väljakuulutatud staarisaate võit siiani uskumatu.

"Mulle tulid jälle natuke pisarad silma, sest see on uskumatu. Ma ei usu veel seda sada protsenti," ütles saate "Eesti otsib superstaari" võitja Alika Milova "Ringvaatele".

Algusest peale saate favoriidiks olnud Alikale tuli enda sõnul iga vooruga aina rohkem pinget. "Ma pole ühtki korda pidanud seisma ohujoones. Mind kiideti palju ja kartsin, et ühel hetkel võin ära langeda," rääkis Alika, kes juba lapsepõlvest väga enesekriitiline olnud.

"Eesti otsib superstaari" pole mitte ainus projekt, milles Alika kaasa teinud. Ta on esinenud veel näiteks "Laulukarussellis" ja ETV+ saates "Bravo!", aga ka Venemaa laulukonkurssidel. Staarisaadet peab ta aga oma kõige suuremaks ja olulisemaks vokaalkonkursiks, kus osalenud.

Oma hea eesti keele oskuse on Alika enda sõnul saanud tänu vanematele, kes ta eestikeelsesse kooli panid. "Ma õppisin seitse ja pool aastat Eesti koolis, pärast kolisin Tallinnasse ja käisin Vene koolis. Hiljem veel Otsa koolis, kus tuli ka veidi eesti keelt juurde," ütles Alika.

"Laulukarussellil" osaledes sai Alika tuttavaks laulja Ithaka Mariaga, tänu kellele Alika Narvast Tallinnasse kolis. "Siin on rohkem võimalusi. Ithaka Maria on mu elus väga oluline ja juba seitse aastat käib meil koostöö. Oleme temaga väga lähedased," sõnas Alika.

Edaspidi tahaks Alika teha enda sõnul muusikute muusikat. "Tahan teha muusikat, mis popmuusika piiril ja funk'i, soul'i ning house'i. Kirjutan oma laule ise alates üheksandast eluaastast ja ma väga armastan seda teha," lausus ta.

Toimetaja: Karoliina Tammel

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: