Elina Nechayeva tahab tuua rahvast klassikalisele muusikale lähemale

Eesti Laulu kolmandast veerandfinaalist pääses edasi Elina Nechayeva looga "Remedy". Kuigi artisti sõnul on tegemist popmuusika looga, kuulub Nechayeva süda siiski klassikalise muusika juurde.

"Mind valdab üllatus, mind valdab tänutunne," rääkis Eesti Laulu kolmandas veerandfinaalis osalenud Elina Nechayeva ja lisas, et ootab põnevusega võistluse poolfinaali.

Tulevikus tahab lauljanna teha koostööd mitmesuguste artistidega. Samuti proovida ka erinevaid muusikažanre.

"Ma ise ennast juba üllatan sellega, et ma ei läinud sellise ooperliku häälega laulma, vaid katsetasin midagi muud ja see katsetus läks läbi," rääkis Nechayeva enda Eesti Laulu võistlusloost.

Vaatamata sellele, et Nechayeva Eesti Laulu lugu "Remedy" on popmuusika žanrist, tegeleb muusik edasi ka klassikalise muusikaga.

Elina Nechayeva soov on tuua klassikaline muusika inimestele lähemale. Seda tahab muusik teha erinevate katsetuste kaudu. "Minu hing ja süda kuulub ikka kõige rohkem klassikalisele muusikale ja seda ma armastan kõige rohkem," ütles muusik.

Elus inspireerib artisti kõige rohkem muusika. Nechayeva mainis, et muusika tekitab temas mõnusat meelerahu.

Toimetaja: Lisete Tagen

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: