Galerii: "Kuula rändajat" tähistab pühapäeval 20. aastat raadioeetris

Vikerraadio saade "Kuula rändajat" tähistab pühapäeval, 5. detsembril oma 20. sünnipäeva. Sel puhul saab kuulata Hendrik Relve tutvustust Okeaania põlisrahvaste kultuurist. Saade kõlab Vikerraadios pühapäeval kell 14.05.

Sünnipäevasaates jõuab eetrisse 21. oktoobril toimunud avalik salvestus, kus Hendrik Relve tutvustas Uus-Meremaa maooride, Vanuatu ja Uus-Guinea paapuate ning Austraalia rahvaste põnevat pärimuskultuuri tänapäeva teadmiste valguses.

2021.-2022. aasta hooaja rännulood viivad kuulaja maailma erinevate põlisrahvaste juurde. Nende värvikate rahvakildude otsingutel on käidud nii lõuna- kui ka põhjapoolkeral.

Saadetes tutvustatakse põlisrahvaste põnevat looduskäsitlust, maailmanägemist ja veendumusi, mis meile mõjuvad tihtipeale vägagi üllatavalt.  

Lisaks pühapäevasele juubelisaatele on rännumees Hendrik Relve valmistanud ette ka lühilood, mis on järelkuulatavad nii Vikerraadio kodulehel kui ka ERR-i portaalis.

Toimetaja: Lisete Tagen

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: