Jüri Pootsmann, Eleryn Tiit, Inga ja Rahel annavad Fotografiskas kontserdi

Jüri Pootsmann, Eleryn Tiit, Rahel Ollisaar ja Inga Tislar
Jüri Pootsmann, Eleryn Tiit, Rahel Ollisaar ja Inga Tislar Autor/allikas: Rauno Liivand

Muusikud Jüri Pootsmann, Eleryn Tiit, Inga Tislar ja Rahel Ollisaar tulevad enne jõule kokku, et anda üks kontsert. Muusikud lubavad, et ettekandele tulevad nii artistide originaallooming kui ka jõululaulud.

21. detsembri õhtul astuvad Fotografiska lavale neli sõpra – Jüri Pootsmann, Eleryn Tiit Rahel Ollisaar ja Inga Tislar. Selle sõpruskonna juhtlauseks on "Sõidame!", mis reedab selle kamba üldist ellusuhtumist – kõik ideed, millest vähegi värvikaid mälestusi võiks sündida, viiakse ellu!

Sõpruse alustaladeks on ühine huumoritunnetus ning soojemat sorti tunded muusika ja teineteise vastu.

Kontserdil saab kuulata artistide originaalloomingut, ent ka jõululaule. "Mul on üsna otsene kokkupuude selle seltskonnaga ja julgen väita, et selles seltskonnas viibimine tõstab tuju hüppeliselt. Kontserdile tulemist võib võtta näiteks teraapiaseansina, aga tõenäoliselt tuleb odavam. Kellele siis mitmehäälne laul ei meeldi? Laul teeb ikka hingele pai ja meil tuleb vahepeal päris hästi välja isegi," kommenteeris laulja Rahel Ollisaar.

Kontsert toimub 21. detsembril Telliskivi loomelinnakus, Fotografiskas.

Toimetaja: Lisete Tagen

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: