Juuste kahususe vastu soovitab juuksur varuda kotti juukseõli

Talvine aeg toob taas tihedamini päevakorda staatilise elektri juustes. "Terevisioonis" andis juuksur Kaspar Kaldaru nõu, kuidas kahuste juustega hakkama saada.

Juuksur Kaspar Kaldaru sõnul on staatilisus talvisel perioodil probleem paljudele inimestele. Staatilist elektrit juustes mõjutavad juuksuri sõnul temperatuuride muutus ning ka materjalid, mida inimesed kannavad. "See mängib väga suurt rolli," ütles juuksur.

Juuksuri sõnul aitab staatilist elektrit ennetada pesemine. "Mida toitvam on toode, millega sa pesed, seda vähem tekib seda kahusust sinna ja hõõrdumine ei ole nii suur," mainis Kaspar Kaldaru ja seletas, et nii muutuvad juuksed raskemaks.

Lisaks pesemisele mängib olulist rolli ka juuste kuivatamine. Kaspar Kaldaru sõnul on inimestel pidevalt kiire ning juukseid kuivatatakse kuuma fööniga. Seda ei peaks juuksuri sõnul aga pidevalt tegema.

Tähelepanekuna tõi juuksur välja, et vältida tasuks ka naturaalharjaste kasutamist. "Isegi võib-olla plastik aitab rohkem kui see naturaalharjas," tõdes Kaldaru.

Selleks, et juuksed ei oleks pidevalt kahused, soovitas Kaspar Kaldaru kasutada juukseõlisid ning vee baasil tooteid. "Tänu sellele saame need juuksed siledamaks," ütles Kaldaru.

"Kui sa tahad ennast tunda hästi poes, kui sa mütsi ära võtad, siis selline väike võib-olla õlipudel kaasas," soovitas juuksur ja lisas, et lisaks juukseõlile võiks kotis olla ka kamm.

Toimetaja: Lisete Tagen

Allikas: "Terevisioon"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: