Selgusid biitlite näitlejad Brian Epsteini eluloofilmis "Midas Man"

Paul McCartney, John Lennon, Ringo Starr ja George Harrison
Paul McCartney, John Lennon, Ringo Starr ja George Harrison Autor/allikas: PA/Scanpix

Legendaarsest The Beatles'i muusikamänderžerist Brian Epsteinist rääkiva eluloofilmi "Midas Man" võtted algasid Ühendkuningriigis mõni aeg tagasi. Nüüd on selgunud ka näitlejad, kes kehastavad hittbändi liikmeid.

"Midas Man" räägib loo biitlite mänedžer Brian Epsteinist, Liverpudli plaadipoe juhist, kes sõlmis lepingu kõigi aegade suurima bändiga. Brian Epsteini rollis astub filmis üles Jacob Fortune-Lloyd ("Lipugambiit"). 

Filmis kehastab John Lennonit näitleja Jonah Lees. Muusik Blake Richardson võtab koha sisse Paul McCartneyna ning Leo Harvey Elledge'i ülesandeks on filmis mängida George Harrisoni. Ringo Starri osatäitjana astub üles Campbell Wallace.

Lisaks teevad filmis kaasa sarjast "Peaky Blinders" tuntud Adam Lawrence ja Jay Leno.

"Midas Mani" filmimisega alustati juba eelmisel kuul, kuid võtted pandi mõneks ajaks pausile, sest filmi endine režissöör Jonas Akerlund ei soovinud enam koostööd jätkata. Nüüd on film tagasi tootmises ning valmib Sara Sugarmani käe all.

Režissöör Sara Sugarmani sõnul sai filmi valitud näitlejad, kes suudavad oma olekuga suurepäraselt edasi anda 1960. aastate olemust. "Nad on võluvad, mängulised ja nii autentsed," ütles Sugarman.

Filmi ilmumiskuupäev pole veel avalikustatud.

Toimetaja: Lisete Tagen

Allikas: NME

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: