Tallinna lauluväljakule kerkib hiiglaste teemapark

17. detsembril avatakse Tallinna Lauluväljakul üleelusuuruste kujudega teemapark, mille peategelased on head ja kurjad hiiglased kaugest muinasjuturiigist.
Kokku püstitatakse lauluväljakule 30 erinevat hiiglaste ala. Iga ala peakarakter mängib oma osa muinasloos. Samuti suhtleb tegelaskuju külastajatega eesti keeles. Muinasjututegelased on kuni kuus meetrit kõrged.
Originaalne teemapark on loodud näitusteks üle Euroopa. Kujud ja vajaminev tehnika tuuakse Eestisse veokitega ning pannakse siin taas kokku.
Hiiglaste Võlumaa juurde püstitatakse samas ajaks Tivoli lõbustuspark ning erinevate toitude ja maitsete tänav. Lapsed saavad sõita hobukaarikul ning iga päev on kavas meelelahutajate esinemised.
Hiiglaste Võlumaa on avatud 17. detsembrist 2021 kuni 30. jaanuarini 2022.
Festival on avatud iga nädal reedest pühapäevani. Lisainfot saab teemapargi kodulehelt.
Toimetaja: Lisete Tagen