Kevin Spacey peab "Kaardimaja" produtsendile hüvitama 31 miljonit dollarit

Kaardimaja
Kaardimaja Autor/allikas: (c) 2014 MRC II Distribution Company L.P. All Rights Reserved

Kevin Spacey peab Netflixi telesarja "Kaardimaja" produtsendile maksma kaotatud tulude katteks 31 miljonit dollarit. Vahekohtu otsuse järgi rikkus Spacey lepingulist kohustust osutada teenuseid professionaalsel viisil.

Spacey vallandati "Kaardimajast" enne selle kuuendat ja viimast hooaega pärast seda, kui telesarja kaheksa töötajat esitasid mehele süüdistuse seksuaalses väärkäitumises, vahendab Consequence.

The Hollywood Reporteri andmetel jõudis vahekohtunik järeldusele, et Spacey rikkus lepingulisi kohustusi osutada teenuseid "professionaalsel viisil" ja "kooskõlas [produktsioonifirma MRC] mõistlike juhiste, tavade ja poliitikaga".

Spacey vallandamise tõttu pidi MCR "Kaardimaja" kuuenda hooaja täielikult ümber kirjutama ja kärpima episoodi kokku 13-lt kaheksale. Nüüd on MCR esitanud Spacey'ile 31 miljoni dollari suuruse arve.

Pole kindel, kas Spacey'il isegi on seda raha kusagilt võtta. Pärast "Kaardimajast" lahkumist on tal olnud raske leida tööd – erand on väike roll Frank Nero eelolevas Itaalia filmis "L'uomo Che Disegno Dio". Lisaks on Spacey juba jõudnud rahalisele kokkuleppele ühe oma süüdistaja perekonnaga ja teda ootab veel üks kohtuasi näitleja Anthony Rappiga.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: