Nele-Liis Vaiksoo: noorena arvasin, et minust võiks saada arhitekt

Laulja Nele-Liis Vaiksoo kinnitas, et nooremana ei jagunud tal eriti palju tähelepanu üldhariduskoolile, vaid põhirõhk läks ikkagi muusikakoolile ja Lasteekraani muusikastuudiole.

Nele-Liis Vaiksoo sõnas, et noorena lootis ta sarnaselt oma isa Raul Vaiksoole saada arhitektiks. "Ma tõesti arvasin, et niimoodi juhtub," sõnas ta ja lisas, et ta on juba lapsest saadik olnud muusika sees. "Ma hakkasin laulma Lasteekraani muusikastuudios 6-aastaselt, siis ma käisin sealt kõrvalt veel muusikakoolis, kus on klaveriõpe, solfedžo, muusikaajalugu ning siis kolmandana tuli kool," selgitas ta ja mainis, et kui oli esinemine kooriga, siis ununes kõik muu. "Kui sealt jäi aega klaverieksamiteks, siis tehti need ära ja kui sealt kõrvalt jäi veel aega ka kooliks, siis üritasin ka sellega kuidagi hakkama saada."

Seda on Nele-Liis õpetanud ka oma pojale Ron Jonathanile: muusikat võib teha, aga väga oluline on sealt kõrvalt keskenduda ka üldharidusele. "Ma ei kahetse otseselt midagi, sest kui ma ei oleks niimoodi käitunud, siis mul pole võib-olla sellist karjääri," tõdes ta ja mainis, et ma olen rahul sellega, kuidas mu elu on kulgenud. "See, et nii noorelt saada Linnahalli kogemused, lisaks see, et ma olin Eestis teinud "Vampiiride tantsu", avanes mul võimalus lüüa selles muusikalis ka Saksamaal."

Toimetaja: Kaspar Viilup

Allikas: "Hommik Anuga"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: