"Noor meister" alustab kolmanda hooajaga

Noor meister 3. hooaeg
Noor meister 3. hooaeg Autor/allikas: Siiri Lubaso

ETV võistlussaate "Noor meister" kolmas hooaeg toob vaatajate ette uued põnevad erialad.

Laupäeval kell 19.30 alustab ETV-s hoogsa võistlussaate "Noor meister" kolmas hooaeg, kus mõõtu hakkavad võtma silmapaistvad kutseõppurid üle Eesti. Esimeses saates saab kaasa elada kuldsete kätega sõiduautotehnikute mõõduvõtule.

Võistlused toimuvad kaheksal erialal ja tulevastes saadetes astuvad võistlustulle veel näiteks klienditeenindajad, pagarid, veevärgitehnikud, veebidisainerid ja kondiitrid. Samuti pannakse proovile võistlejate ettevõtlusoskused.

Lisaks noore meistri tiitlile on parimatest parimal võimalik Eestit esindada ka rahvusvahelistel kutsemeistrivõistlustel - Euroopa meistrivõistlustel EuroSkills ja maailmameistrivõistlustel WorldSkills.

Lisaks võistlejatele ja kohtunikele osalevad saates külalistena ka meelelahutajad Inga Tislarist Artjom Savitskini. Avasaate külaliseks on Brigitte Susanne Hunt.

Saadet juhib Piret Krumm, samuti teeb kaasa teist hooaega vedanud Sander Rebane. Kuigi võistlus käib õppurite vahel, saavad ka saatejuhid nii mõnelgi erialal käe valgeks. Naeru ja pisarate kõrval jagub televaatajatele praktilisi soovitusi, mis igapäevaelus eksperte kaasamata ära kuluvad.

"Noore meistri" erinevate alade võistlused leiavad aset koolides üle Eesti. Tänavu löövad saates kaasa Tallinna Lasnamäe mehaanikakool, Ida-Virumaa kutsehariduskeskus, Kuressaare ametikool, Tallinna tööstushariduskeskus, Tartu kutsehariduskeskus ja Tallinna Kopli ametikool.

"Noor meister" alustab ETV-s laupäeval, 13. novembril kell 19.30.

Toimetaja: Karoliina Tammel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: