ETV2 teemaõhtu pühendub Helle Laasile

Nukunäitleja- ja lavastaja, saade
Nukunäitleja- ja lavastaja, saade "Tähelaev: Helle Laas". Autor/allikas: ERR

Nukunäitleja ja -lavastaja Helle Laas tähistas reedel 80. sünnipäeva. ETV2 teemaõhtu on pühapäeval pühendatud just sellele suurele juubelile.

19.30 "Näitleja: Helle Laas" (1991)
"Oma päriselu olen elanud unistustes, ehk on reaalsuski sellest rikkamaks saanud." Nii on kirjutanud lastekirjanik ja nukunäitleja Helle Laas, kellega käisime läbi tema lapsepõlverajad Saaremaal. Režissöör Norma Jõekalda, toimetaja Anne Tuuling

20.10 "Lumivalgeke" (2000)
Jakob ja Wilhelm Grimmi muinasjutu nukuetenduse lavastas Eero Spriit, kunstnik Gunta Randla, helilooja Sven Grünberg. Režissöör Karin Nurm.

21.15 "Tähelaev: Helle Laas" (2010)
Nukunäitleja Helle Laas on elanud huvitavat elu - põnevad kohtumised ja ringreisid. Näitlejaga, kes on end pühendanud eesti lastele ja nukuteatrile, vestleb Meelis Kompus. 

22.25 "Näite mäng: Helle Laas" (1991)
Nukunäitleja Helle Laas kohtub Tallinna 60. keskkooli õpilastega, et nendega koos mängida ja näitlemist proovida.

22.50 "Kontakt: Helle Laas ja Are Uder" (2017)
NUKU 65. sünnipäeval otsivad ning saavad kontakti teatri pikaaegsemad näitlejad Helle Laas ja Are Uder. Saatejuhid Taavi Tõnisson ja Anti Kobin.

00.10 "Tuhat tutvust: Helle Laas" (1985)
Tal on seljataga palju põnevaid rolle Nukuteatris, kuid ta on tuntuks saanud ka lastekirjanikuna. Helle Laasiga vestleb autor ja saatejuht Eve Viilup.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: