November paneb mehi taas tervisele mõtlema: Tanel Tatter ja Urmo Aava näitavad eeskuju

November on pühendatud meeste tervisele, kus pikema sõpruse päeva projekti egiidi all kontrollitakse meeste tervist, et nad saaksid kauem oma sõprade jaoks olemas olla.

Möödunud aastal sai ettevõtja Tanel Tatter sama projekti raames ehmatavad analüüsitulemused, mis panid teda oma eluviise muutma. "Need kolesteroolinäitajad olid täitsa üle võlli läinud," rääkis Tatter "Ringvaates". "Loomulikult ma võtsin end käsile ja hakkasin sellega tegelema," lisas ta, et parandas oluliselt oma elustiili.

Mees püüdis vähendada töötunde, liigutada ennast oluliselt rohkem ja parandas ka toidulauda. Ainult tervislike muudatustega muidugi asjad paremaks ei läinud, maksa heaolu nimel tuli läbi teha ka ravikuur.

Tänavu on projektiga liitunud ka Rally Estonia juht Urmo Aava, kes ütles, et teab ka ise suurepäraselt, kuidas on viimasel ajal liiga mugavat elu elanud ja maitsvaid asju söönud.

Nüüd lubab Aava kõndida iga päev 10 000 sammu ja minna mõistlikul ajal magama. Eesmärgiks on mees võtnud nii kehakaalu kui ka vererõhu langetamise.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: