"Terevisioon" läheb reedel eetrisse Ugala teatrist

"Terevisioon" kaeb sügistalvel Lõuna-Eestit. Autor/allikas: Silver Kaljula/Ugala

"Terevisioon" seab sügistalvel sammud Lõuna-Eestisse.

Tänavusel sügistalvel plaanib ETV hommikuärataja "Terevisioon" rohkem Lõuna-Eestis ringi vaadata. "Meie vaatajad ootavad, et tuleksime Tallinnast ja stuudiost välja ka kaugemate maanurkade elu-olu kaema ja teistele näitama," rääkis saate vastutav toimetaja Reimo Sildvee.

Nüüd tullaksegi vaatajate soovile vastu ning tuuakse ekraanile ports vahvaid tegemisi, huvitavaid inimesi ja sündmusi paikadest, mis lisaks Tartule rikastavad Euroopa kultuuripealinna tiitlit 2024. aastal.

Lähiajal plaanitakse saadetega minna veel Võru- ja Põlvamaale, detsembrikuus jõululumisesse ülikoolilinna ning jaanuaris Valgamaale. Ringkäik algab aga juba reedel, 29. oktoobril Viljandist, kus stuudioplats pannakse püsti Ugala teatrisse ja üllatustest saates puudust ei tule.

"Hoiame kätt pulsil koroonaolukorral ja kohalikel koalitsioonikõnelustel, kuid õpime ka mulgi keelt ning kohtume Euroopa esimese autonoomse robotkulleriga, millel on luba sõita avalikel teedel üle Eesti," lubas Sildvee ja sõnas, et vaataja kohtab kindlasti mõnd saatejuhti üsna ootamatus rollis.

Lisaks ootab "Terevisiooni" vaatajaid ees kohtumine aasta kooli konkursi võitnud kooliperega. Milline kool kümnest üle Eesti asuvast finaali jõudnud haridusasutusest oma uksed televaatajatele avab, selgub 5. novembri hommikul kell 6.55. 

Toimetaja: Karoliina Tammel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: