Ajakiri National Geographic uuest aastast enam eestikeelsena ei ilmu

National Geographic Eesti väljaanne
National Geographic Eesti väljaanne Autor/allikas: National Geographic

Pandeemiast tingitud reklaami- ja jaemüügi olulise vähenemise tõttu lõpetab jaanuarist ilmumise National Geographicu eestikeelne väljaanne.

National Geographic Eesti vastutav väljaandja Rain Väät ütles, et kõik tellijad, kellel on praegu kehtiv ajakirja National Geographic Eesti tellimus, saavad igakuise põhiajakirja asemel edaspidi mahukaid temaatilisi eriväljaandeid.

Esimene neist ilmub 2022. aasta veebruaris, teine aprillis ja nii igal teisel kuul - kokku kuus temaatilist eriväljaannet aastas. 

"National Geographicu mahukad eriväljaanded kajastavad põhjalikult ja visuaalselt kaasahaaravalt erinevaid teemavaldkondi, mis võimaldab meil kiiresti muutuva turuolukorra tingimustes paremini reageerida auditooriumi ootustele," rääkis Väät. "Kõik kuus eriväljaannet, mis aastas ilmuma hakkavad, vastavad erinevate lugejarühmade vajadusetele. Tänu sellele saame laiendada oma auditooriumi kandepinda ja tugevdada positsiooni temaatiliste eriväljaannete turusegmendis."

National Geographic Eesti tähistab tänavu kümnendat tegevusaastat. National Geographicu väljaandja Eestis on AS Äripäev.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: