Trummar Reigo Ahven sattus haiglasse ja lõi personaliga laulukoori

Trummar Reigo Ahven sattus küünarnuki paistetuse tõttu haiglasse. "Ringvaade" käis muusikul Põhja-Eesti Regionaalhaiglas külas.

Muusik tõdes, et õnnetus juhtus temaga kodus. "Ma lamasin kodus terve päev," rääkis Ahven ja lisas, et ühel hetkel tundis küünarnukis valu. Õhtuks oli valu ja paistetus muutunud suuremaks. Päev hiljem suundus trummar erakorralise meditsiini osakonda. Haiglast määrati muusikule ravimid ning saadeti edasi kodusele ravile.

Kahjuks ei mõjunud ravimid piisavalt ja paistetus muutus veelgi suuremaks. "Ühegi normaalse pusa sisse käsi enam ei mahtunud," rääkis Ahven, kes tõttas abi otsima perearstilt. Ka perearst saatis Ahvena uuesti erakorralise meditsiini osakonda.

Uuesti haiglasse sattudes teadis muusik, et vabade kohtade olemasolu ei pruugi koroonapandeemia tõttu olla. Õnneks läks kõik hästi ning mehele leiti üks vaba koht. Küll aga tõdes muusik, et ei näinud haiglas teisi patsiente peale koroonahaigete.

"Arvan, et inimene peab olema kõigega rahul, mida elu talle pakub." Haiglate keeruline olukord viis muusiku mõtted ka vaktsineerimise tähtsusele. "Palun vaktsineerige ennast ja kõik läheb hästi," lisas Ahven.

Kuna käsi on trummari töövahend, viis haiglas olemine muusiku paratamatult mõtetele, mis tema karjäärist edasi saab. "Jagasin oma bändid mõttes erinevate Eesti trummarite vahel ära," selgitas Ahven.

Oma vaba aega sisustab muusik haiglas laulmisega. Nii näiteks lõi Ahven haigla personaliga laulukoori ja esitas "Ringvaates" Jüri Muttikale pühendatud laulu.

Toimetaja: Lisete Tagen

Allikas: "Ringvaade"

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: