Galerii: WATEVA esitles Kultuurikatlas debüütalbumit

Rahvusvahelise lennuga elektroonilise muusika kollektiiv WATEVA esitles laupäeval, 16. oktoobril enda debüütalbumit "Disposable Society".

Värskel albumil on suur rõhk visuaalsel poolel, mispuhul ehitati Kultuurikatlasse üheks õhtuks võimas, LED-ekraanidega täidetud lava, mida väisasid nii DJ-d kui mitmed külalisartistid, kes helikandjal kaasa tegid. 

WATEVA debüütalbum "Disposable Society" ilmus augusti hakul ning lõpuks jõudis kätte ka aeg, mil seda suure publiku ees esitleti. "See oli võimas! Me poleks osanud oodatagi, et see nii epic välja kukub!" rääkisid WATEVA liikmed ja tänasid kõiki, kes selle õhtu õnnestumisele kaasa aitasid. "Aitäh kõikidele muusikutele, kes meiega lava jagasid, aitäh kogu tiimile, kes selle sündmuse teoks tegi ning loomulikult aitäh teile, hea publik, kes te meid toetate ja kuulama tulite!"

Täismajale esinenud WATEVA-ga astusid õhtu jooksul lavale kõik kohalikud artistid, kes "Disposable Society" nimelisel albumil kaasa tegid: NOËP, Karl Killing, manna, Stefan, Emily J, Asena ja Daniel Levi. Samuti astusid üles Jozels, MHKL, Siimi ja Notitz.

Toimetaja: Lisete Tagen

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: