Eurovisiooni võitja Netta avalikustas kaks uut singlit "CEO" ja "DUM"

Popartist Netta uus singel
Popartist Netta uus singel "CEO" Autor/allikas: Pressimaterjal

Popartist Netta avalikustas enda uue singli "CEO", mis jutustab loo sellest, et inimesed peaksid enesele rohkem tähelepanu pöörama. Lisaks ilmus artistil ka teine lugu pealkirjaga "DUM".

Rahvusvaheline superstaar Netta avalikustas täna uue singli "CEO"". Kerge rütmiga popplugu kannab endas lihtsat, kuid olulist sõnumit sellest, et elada tuleb iseenda, mitte kellegi teise jaoks. Samuti juhib Netta tähelepanu, et inimesed peaksid omi otsuseid ise langetama.

"Mul on sageli olnud äärmiselt raske ise otsuseid langetada, lastes teiste inimeste hirmudel, eesmärkidel, eelistustel mu mõtetesse tungida, kuni see mu täielikult alistab. Olen oma ettevõtte, elu ja teekonna tegevjuht. Ma manifesteerin kontrolli oma ellu tagasi. Kirjutasin "CEO" üleskutseks kõigile selle sama hõimuga liituda, olla kartmatu ja äge ning teha omi valikuid," rääkis Netta uuest singlist.

Samuti avalikustatakse kolmapäeval, 13. oktoobril loole "CEO" muusikavideo. Nettale iseloomulikult on video mänguline, omapärane ja tehtud kogu hingega.

Muusikavideo kohta lisas artist järgmist: "Tahtsime kujutada ja sümboliseerida protsessi, mis toimub minu peas, kui otsustan asjad enda kätte võtta. Kui olen midagi otsustanud, vabaneb põrgu ja see on nakkav."'

Lisaks singlile "CEO" avalikustatakse samal päeval Netta teine lugu "DUM", mis on omapärane vastand eelnenud loole.

Netta laul "Toy" võitis ta 2018. aastal Eurovisiooni lauluvõistluse ja seda on ainuüksi YouTube'is vaadatud üle 157 miljoni korra.

Toimetaja: Lisete Tagen

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: