"Kuula rändajat" avalik salvestus viib Austraalia ja Okeaania imelisse loodusesse

"Kuula rändajat" avalik salvestus Autor/allikas: ERR

ERR-i uudistemajas toimub 21. oktoobril Vikerraadio saate "Kuula rändajat" avalik salvestus, kus rännumees Hendrik Relve peatub Austraalia ja Okeaania maailmajao imelisel loodusel, intrigeerival ajalool ja tänapäeval.

Okeaania ja Austraalia maailmajagu koosneb lugematust hulgast saartest ja maailma väikseimast mandrist - Austraaliast. 

Nendel Vaiksesse ookeani laialipillatud maismaatükkidel elab kirev hulk rahvaid, kelle kultuur on meie jaoks erakordselt eksootiline. Näiteks ei kasutatud seal kuni hilise ajani igapäevaelus metalli, harrastati kannibalismi jms.

Kuidas mõista Uus-Meremaa maooride, Vanuatu ja Uus-Guinea paapuate ning Austraalia rahvaste põnevat pärimuskultuuri tänapäeva teadmiste valguses? 

Avalikul salvestusel kuuleb Hendrik Relve reisijutte ning näeb fotosid ja videoid. Külalistel on võimalus rännumehelt ka kõikvõimalikke küsimusi küsida.

Avalik salvestus toimub 21. oktoobril kell 18 ERR-i uudistemajas (Kreutzwaldi 14) ja on tasuta.

Salvestusele tulles palutakse kaasa võtta tõend Covid-19 vaktsineerimiskuuri läbimise või haiguse läbipõdemise kohta või kehtiva koroonatesti negatiivne vastus.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: