Anvar Samosti kõrval liitub Vikerraadio pühapäevase arvamussaatega Huko Aaspõllu

Huko Aaspõllu
Huko Aaspõllu Autor/allikas: Siim Lõvi/ERR

Vikerraadio populaarne arvamussaade "Samost ja Sildam" on sel pühapäeval eetris viimast korda. Anvar Samostiga koos hakkab saadet juhtima Huko Aaspõllu ja traditsioone järgides hakkab saade edaspidi kandma pealkirja "Samost ja Aaspõllu".

Rohkem kui kolm aastat on pühapäeviti Vikerraadio eetris nädala kokku võtnud Toomas Sildam ja Anvar Samost. Toomas Sildami tööle asumisega valitud presidendi Alar Karise meeskonnas jõuab sel pühapäeval kuulajateni viimane "Samost ja Sildam". Ettesalvestatud saates võetakse kokku eredaimad hetked viimasest kolmest aastast.

Toomas Sildam liitus arvamussaatega 2018. aasta mais, Anvar Samost on Vikerraadio üht kuulatuimat saadet juhtinud 2016. aastast.

Arvamussaade jätkab Vikerraadios pühapäeviti nädalasündmuste ja päevakajaliste teemade üle arutlemist ka edaspidi. Anvar Samostiga liitub Huko Aaspõllu, esimest korda on "Samost ja Aaspõllu" Vikerraadio eetris valimistejärgsel esmaspäeval, 18. oktoobril kell 14. Valimistepäeval, 17. oktoobril saadet erandkorras eetris ei ole.

ERR-i teleuudiste vastutav toimetaja Huko Aaspõllu on Vikerraadio kuulajatele tuttav saatest "Rahva teenrid". Laupäevast arvamussaadet juhivad edaspidi Mirko Ojakivi, Urmet Kook ja Indrek Kiisler, saate püsikülalised on Heidit Kaio, Martin Šmutov, Evelyn Kaldoja, Sulev Vedler, Urmas Jaagant, Neeme Korv ja Aivar Hundimägi.

"Samost ja Sildam" on Vikeraadio eetris sel pühapäeval kell 13.05. "Rahva teenrid" kõlab Vikerraadios laupäeviti kell 11.05.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: