Vanilla Ninjal ilmus album "Encore"

Vanilla Ninja
Vanilla Ninja Autor/allikas: Sascha Kramer

"Encore" on bändi esimene kauamängiv pärast 15-aastast pausi.

Värske plaat sisaldab 12+2 lugu, mis on valminud koostöös Saksa muusikaprodutsent David Brandesega. 

Vanilla Ninja on uue materjali kallal töötanud 2019. aasta jaanuarist alates. Bändi esilaulja Lenna Kuurmaa ütles, et ehkki palju aastaid on mööda läinud, on õhin uut muusikat teha sama suur kui alguses. "Ma usun, et seda õhinat on meie uuel plaadil tunda ka. Värske Vanilla Ninja on jätkuvalt rokkiv ja meloodiline, aga varasemaga võrreldes on sisse tulnud ka malbemaid toone." 

Albumi muusika autoriks on Saksa produtsent David Brandes, kes on teinud pikalt koostööd näiteks Smokie laulja Chris Normaniga, 80-ndate poppbändi Bad Boys Bluega ja kes seisab ka 90-ndate hittbändi E-Rotic taga.

Vanilla Ninjaga alustas ta koostööd 2003. aastal, mil ilmus ühine album "Traces Of Sadness", mis jõudis Saksamaa albumimüügi edetabeli kolmandale kohale. Ühiselt osaleti ka 2005. aasta Eurovisioonil, kus lugu "Cool Vibes" saavutas finaalis 8. koha. 

Uute lugude sõnade autoriteks on teiste seas Vanilla Ninja liikmed Lenna Kuurmaa ja Piret Järvis-Milder, aga ka legendaarne laulukirjutaja John O`Flynn, kes on muuhulgas 1982. aasta Eurovisiooni võiduloo "Ein Bisschen Frieden" autor. O'Flynni sulest pärinevad ka mitmed Vanilla Ninja varasemad hitid, näiteks "Tough Enough", "Liar" ja "Cool Vibes".

Toimetaja: Karoliina Tammel

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: