Galerii: "Õnne 13" uus hooaeg toob MMS-i usku pöördujad ja abielulahutuse

Laupäeval alustab ETV-s uut, 29. hooaega armastatud teleseriaal "Õnne 13".

Sarja stsenarist Andra Teede lubab Õnne tänava elanikele väga põnevat hooaega.

"Tagasi on Uuevariku keskmine poeg Ints ja tema naine Anu, kes hakkab Morna rahva hädasid ravima MMS-iga," avas Teede värskete sündmuste tagamaid.

Üks teine abielu jõuab aga hoopis lõpule. Nimelt lahutavad piinava abielu Thor-Björn Margna ja tema abikaasa Anneli, kes alustavad nüüd tulist võitlust vara jagamise nimel. "Kas Morna kapitehas saab kogu täiega Annelile? Või tõmbab hoopis Margna vanal petisel naha üle kõrvade ja võidab endale Krissu vana maja?" viskas Teede õhku võimalikke suundi tegelaste elus.

Ka pensionirahade teema pole Mornast mööda läinud ja nii on Allan otsustanud oma kogutud raha samuti välja võtta, mida nüüd hoogsalt luhvitatama asub. Tema naine Mare on oma energia suunanud aga hoopis tagasi ülikooli minemisele.

Üllatuslikult on taas tööd leidnud ka Taivo Palm. "Tema hakkab tööle Evelini perekonna heaks ja suudab lühikese ajaga Morna spaas igasugu hullusi korda saata," lubas stsenarist Andra Teede.

Tänavu jääb seriaal kahe tegelase võrra ka vaesemaks, sest suvel lahkusid meie hulgast näitlejad Tõnu Kilgas ja Aleksander Eelmaa. Harry Ahven ja Ümera Ülu seega Õnne tänavale enam teed ei leia.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: