ETV heategevusprogramm "Jõulutunnel" ootab ettepanekuid abivajajate toetamiseks

Esimesel jõulupühal jõudis vaatajateni heategevussaade
Esimesel jõulupühal jõudis vaatajateni heategevussaade "Jõulutunnel" Autor/allikas: Kairit Leibold / ERR

ETV heategevussaade "Jõulutunnel" jätkab oma missiooni ka tänavu. Septembri lõpuni oodatakse organisatsioonidelt taotlusi abivajajate toetamiseks.

Jõulupüha traditsiooniline heategevusprogramm "Jõulutunnel" on alates 1999. aastast toetanud vaatajate abil vähekindlustatud peresid, varjupaiku ja Toidupanka ning olnud aastaid laste ravi leevendaja. Heategevussaate toel on soetatud mitmesuguseid meditsiini- ja füsioteraapilisi seadmeid ning tõstatatud fookusesse ühiskonnas olulisi teemasid.

Ka sel jõulupühal soovib ETV koos vaatajatega pakkuda toetust olulise sotsiaal- või terviseprobleemi lahendamisel, mis on seni saanud liiga vähe tähelepanu või vajab lisatuge olemasoleva süsteemi kõrval. "Televaatajate annetuste eest soetatav seade, pakutav tegevus või lahendus võiks potentsiaalselt jõuda võimalikult paljude inimesteni," selgitab "Jõulutunneli" produtsent Margus Saar ja lisab, et toetuse eesmärk peaks olema selgelt mõistetav ja tulemus mõõdetav.

"Jõulutunnel" toetab oma tegevusega laiemaid teemasid, seetõttu võiks saate partner olla sihtasutus, mittetulundusühing või heategevusorganisatsioon, kellega koostöös jõuaks abi võimalikult paljudeni.

Heategevusprogrammis osalemiseks oodatakse taotlusi koos põhjendusega kuni 30. septembrini aadressil [email protected].

Möödunud aastal pühendus heategevussaade vähiravi võimalustele ja kogus Hille Tänavsuu vähiravifondi Kingitud Elu toetuseks 657 300 eurot. Oma pikaaegse dirigendi Jüri Alperteni mälestuseks ja heategevussaate toetuseks oli 1. jõulupüha otsesaates Pärnu Linnaorkester Kaspar Männi juhtimisel. Solistidena astusid üles Nele-Liis Vaiksoo, Birgit Sarrap, Rita Ray, Sandra Uusberg ja Andero Ermel ning  Hanna-Liina Võsa ja ansambel Noorkuu, Hele Kõrve ning pianist Sten Heinoja.  ETVs juhtisid saadet Margus Saar ja Katrin Viirpalu, ETV+ kanalil Andrei Titov.

"Jõulutunneli" tegemised koonduvad veebilehele err.ee/jõulutunnel.

Toimetaja: Kaisa Potisepp

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: