"Jackassi" vigastuste ravimiseks võinuks kuluda kuni 24 miljonit dollarit

Kaader 2010. aasta filmist
Kaader 2010. aasta filmist "Jackass 3D". Autor/allikas: SCANPIX/ Mary Evans Picture Library

Ameerikas läbi viidud uuringus analüüsiti hullumeelse sarja "Jackass" 79 vigastust, mille põhjal selgus, et nende ravimine on läinud kokku maksma ligi 24 miljonit dollarit.

USA reality-komöödia "Jackass" alustas pea 20 aastat tagasi ning on tuntud enda pööraste trikkide tõttu, mis tihti osatäitjad ränkade vigastustega jätsid.

Ameerika firma Nova Legal Funding tegi uuringu, milles analüüsis saate osaliste Johnny Knoxville, Steve-O, Chris Pontius, Ehren McGhehey, Dave England, Jason 'Wee-man' Acuña ja Preston Lacy 79 saadete jooksul saadud vigastust, eesmärgiks arvutada välja, kui suured nende arstiabi arved reaalsuses oleks olnud.

Kõige suurem üldine arve, 8,6 miljonit dollarit, oli Johnny Knoxvillel, sisaldades krokodillihammustust (100 000 dollarit), aju hemorraagiat, mille all kannatas ta filmides peagi vaatajate ette jõudvat filmi "Jackass Forever" (2,5 miljonit dollarit) ning 16 peapõrutust (neli miljonit dollarit).

Uuringu kohaselt on kõigi seitsme liikme vigastuste ravimine läinud kokku veidi üle 24 miljoni dollari. Kui võtta arvesse ka kõiki ülejäänud frantsiisi trikitajaid, küündiks raviarve juba 36 miljonini.

Toimetaja: Kaisa Potisepp

Allikas: NME

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: