Sveta baaris toimub Eesti esimene drag brunch

Eesti esimese drag brunch'i esinejad. Vasakult: Nordica, Helgi Saldo, Vilita, Chloé Lagucci.
Eesti esimese drag brunch'i esinejad. Vasakult: Nordica, Helgi Saldo, Vilita, Chloé Lagucci. Autor/allikas: Rene Köster

Pühapäeval, 29. augustil toimub Sveta baari neljanda sünnipäeva raames "Sveta Hot Dogz ja Dragz Brunch", kus esinevad Eesti kväärpidudelt tuntud esinejad Helgi Saldo, Chloé Lagucci, Vilita ja Nordica.

Mujal maailmas populaarsed drag brunch'id on tuntud drag-esinemiste poolest, mille juurde käivad šampusekokteilid ning hilised hommikusöögid. Eesti esimese drag brunch'i kavas on lisaks esinemistele karaoke ning söömisvõistlus.

"Drag brunch toob Sveta Baari hot dog'ide ja kokteilide kõrvale muusikat, tantsu, mänge ja palju muud," kirjeldas üritust korraldaja, koreograaf-lavastaja Rene Köster. 

Üritusel astuvad üles Eesti drag-staarid Chloé Lagucci, Helgi Saldo, Vilita ja Nordica. Pärast esinemisi mängivad muusikat DJ-d Heterokringel ja Santi.

"Päevastele pidutsejatele mõeldud brunch'id pole Eestis väga kanda kinnitanud, mistõttu on huvitav näha, kuidas siinne publik selle vastu võtab," selgitas üks drag brunch'i esinejatest Helgi Saldo. 

"Sveta Hot Dogz ja Dragz Brunch" toimub pühapäeval, 29. augustil kell 15.00 Sveta baaris.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: