5Miinuse ja Smilersi ühiskontsert lükkub järgmisesse aastasse

Smilers ja 5Miinust
Smilers ja 5Miinust Autor/allikas: Iris Kivisalu

5MIINUST ja Smilersi suurejooneline ühiskavaga kontsert Telliskivi Kvartalis lükkub järgmisesse aastasse. Uueks kontserdi kuupäevaks on 10. september 2022.

"Väga tahaks kontserti teha, aga praegustes tingimustes mõistame, et see lihtsalt pole kõige targem asi, mida teha – meie kuulajate turvalisus ja tervis on meie jaoks oluline. Samuti tahame, et kontsert oleks võimas ja grandioosne, mis praegusel momendil lihtsalt poleks teostatav. Nii et teeme järgmisel aastal ja võimsamalt kui kunagi varem," ütles 5Miinuse liige Estoni Kohver.

"Teeme selle otsuse kahtlemata raske südamega. Hetke ebastabiilne olukord seoses koroonaviiruse leviku ning uute regulatsioonide loob hetkel nii korraldajale kui külastajale peavalu ning ootamatuid lisakulutusi, mille arvelt kannataks kontserdi üldproduktsioon," rääkis Smuuvi turundus- ja kommunikatsioonijuht Britt Randma. "See on miski, mida me kahe Eesti parima bändiga ühiskontserdil endale lubada ei või. Antud olukord väljendub kahtlemata ka piletimüügis, mis teeb sündmuste korraldamise ning planeerimise keerukamaks ja riskantsemaks kui kunagi varem." 

Ostetud kontserdipiletid kehtivad automaatselt järgmise aasta kontserdile. Uue kuupäeva mittesobivuse korral on kuni 24. augustini võimalik pileteid tagastada.

Toimetaja: Kaisa Potisepp

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: