Elektroonilise muusika duo Bremark avaldas uue singli "Beijo"

Elektroonilise muusika duo Bremark avaldas uue singli
Elektroonilise muusika duo Bremark avaldas uue singli "Beijo"

Elektroonilise muusika duo Bremark avaldas uue troopilise kõlaga singli "Beijo".

Beijo algne idee sündis juba eelmise aasta kevadel, kui esmakordselt kehtestatud koroonapiirangud panid eesolevaat suve eriti pingsalt ootama.

"Suvest inspireerituna kirjutasime laulu, mille kõla kannaks endas valgetel öödel tantsitud liigutuste funk'i ja gruuvi," rääkis duo liige Brett-Peter Rästas. "Loole annab erilist särtsu eksootiline portugalikeelne vokaal, mis räägib romantilise loo ühest tantsuplatsil toimunud seigast. Kui eelmist lugu kirjeldas Koit Raudsepp sõnapaariga "paks produktsioon", siis seda laulu võiks iseloomustada sõnadega "suviselt värske"." 

"Funk ja house töötavad koos laitmatult," lisas duo teine liige Markus Herman Tiik. "Suvel avaldub nende žanrite sümbioos veelgi tugevamalt ning mõnusat funk-loo maagiat on tunda kõikjal."

Bremark on elektroonilise muusika duo, mis sai alguse COVID-19 kriisis. Duo liikmed on tartlased Brett-Peter Rästas ja Markus Herman Tiik, keda ühendab armastus underground tantsumuusika vastu.

Toimetaja: Kaisa Potisepp

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: