Tallinna vanalinna päevade raames avatakse lastele ja noortele Lahela ala

Vanalinna päevade avamine. 2017
Vanalinna päevade avamine. 2017 Autor/allikas: Rene Suurkaev / ERR

Tallinna vanalinna päevade raames on 13.–15. augustil Snelli tiigi ääres avatud Lahela ala, kus saab vaba aega veeta ja mitmekülgsest programmist osa võtta.

Lahela näol on tegemist alaga, kus saab murumättal istuda, mängida, meisterdada, võistelda jne. Lahela pakub ka väga mitmekesist programmi erinevas vanuses lastele ja noortele. Kõikide päevade jooksul on võimalus osaleda töötubades, nautida lavaprogrammi ja toetada noori ettevõtjaid.

Lahela ala on turvalisuse kaalutlustel piiratud. Korraldaja jälgib täiskasvanute koguarvu alal. Täiskasvanutel palutakse kaasa võtta COVID-tõend. Nakkusohutust ei pea tõestama lapsed (alla 18-aastased) ega erivajadustega inimesed.

Lavaprogramm kestab kolm päeva, mille raames esinevad nii lasteaiad, koolid, huvikoolid kui ka tsirkusestuudio Folie ning nukuteatrite ühendus Unima. Lisaks on kolme päeva jooksul võimalik osaleda erinevates töötubades, mida pakuvad Tallinna keskraamatukogu, Tallinna linnamuuseum, Eesti ajaloomuuseum, Nukufilmi lastestuudio ning Eesti Skautide Ühing. Samuti on igal külastajal võimalik nautida noorte koostatud fotonäitust "Vanalinn läbi minu silmade".

Lahela programmiga saab tutvuda siin.

Lahela on avatud 13.–15. augustil kell 13.00–17.00.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: