Üle 60 ratastel söögikoha koguneb kaheks päevaks Tallinna lauluväljakule

Tallinn Food Truck Festival toimub 26. ja 27. augustil
Tallinn Food Truck Festival toimub 26. ja 27. augustil Autor/allikas: Pressimaterjal

Tallinn Food Truck Festival seab end 26. ja 27. augustil üles Tallinna lauluväljakule. Üle 60 ratastel söögikoha seas on nii Eesti tegijaid kui ka lähiriikide omapärased tänavatoidu meistrid.

Tallinn Food Truck Festivalil saab peale seinast seina toidu nautida kontsertprogrammi ja erinevaid DJ-sette. Alale ehitatakse üles suur Tšehhist kohale toodav lõbustuspark 20 atraktsiooniga ning luuakse eraldi programmiga lasteala. 

Festivali lõppedes autasustatakse parimaid foodtruck'e kahes kategoorias – parim disain ja parim söök. Võitjad selgitab välja publik, kes saab oma lemmikute eest kohapeal hääle anda. Mõlemal päeval toimub ka ühekilogrammise retroburgeri söömise võistlus. 

Festivali avalike suhete juhi Reno Hekkonensi sõnul näitas eelmisel aastal esimest korda nii suurelt toimunud üritus, et inimesed on väga teadlikud tänavatoidu trendidest ning huvitatud uutest maitsekogemustest.

Täpne kontsertprogramm ja kogu osalejate nimekiri avalikustatakse lähiajal. 

Vastavalt valitsuse otsusele kehtestada alates 9. augustist uued külastatavuse kontrolli piirmäärad, teatab korraldaja, et üritusele sisenedes tuleb esitada viiruse läbipõdemise tõend, immuniseerimise tõend või kohapeal tehtud negatiivse kiirtesti tulemus. Sellest on vabastatud kuni 18-aastased, kuna neil pole olnud piisavalt aega vaktsineerida. Ka uute reeglitega saab Tallinn Food Truck Festivalil korraga viibida kuni 12 000 väravas kontrolli läbinud külastajat.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: