Narva-Jõesuus toimub heategevuslik zumba-maraton

Narva-Jõesuus toimub heategevuslik zumba-maraton.
Narva-Jõesuus toimub heategevuslik zumba-maraton. Autor/allikas: pressimaterjalid

Laupäeval, 8. augustil 2021 toimub Narva-Jõesuus heategevuslik zumba-maraton, millest on oodatud osa võtma kõik huvilised. Osalustasudest kogutud summa annetatakse Päite loomade varjupaiga toetuseks.

Kahetunnine heategevuslik tantsumaraton toimub Narva-Jõesuu Heledas pargis algusega kell 16.00. Õhtut täidavad latiinorütmid ja zumba-tantsud Narva, Kohtla-Järve, Tartu ja Tallinna treenerite juhendamisel.

Päite loomade varjupaik, mille on asutanud MTÜ Ayuda, on toimetanud ligi kümme aastat. Kõik algas hukule määratud hobuste päästmisest ja tänaseks on varjupaik kodu paljudele loomadele, nii mets- kui koduloomadele. Päite on Ida-Virumaa suurim varjupaik ning hetkel on seal üle saja karvast hoolealust: 23 hobust, 18 koera, umbes 40 kassi, rebased, kährikud, kitsed jne.

Registreerimine toimub kohapeal. Osalustasu on viis eurot, kuid osalejad saavad soovi korral annetada ka suuremaid summasid. Pealtvaatajad ja kõik teised soovijad saavad samuti teha kohapeal annetuse Päite loomade varjupaiga toetuseks.

Kehva ilma korral toimub üritus Narva-Jõesuu SPA & Sanatooriumi ruumides.

Toimetaja: Merit Maarits

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: