Elektroonilise muusika suurkuju Jan Blomqvist annab septembris Eestis kontserdi

Jan Blomqvist
Jan Blomqvist Autor/allikas: Christian Dammann

24. septembril saab Tallinnas Noblessneri Valukojas näha ja kuulda ühe maailma tuntuima elektroonilise muusika esindaja Jan Blomqvisti live-set'i. Maheda vokaaliga lugudega tuntud Berliini DJ-d on muusikaplatvormidel kuulatud sadu miljoneid kordi.

Saksamaal resideeruv Jan Blomqvist on saavutanud kõikide tantsumuusika sõprade hulgas tuntuse oma äratuntavate meloodiate, maheda rütmi ja mõtlemapaneva lüürikaga.

"Tema muusika kirjeldamiseks lihtsalt ei piisa sõnadest ega isegi kõlaritest. Unustamatu elamuse saamiseks tuleb seda andekat artisti kindlasti kogeda laivis," soovitab kontserdi korraldustiimi Momentum esindav Marek Falgot, kes on tuntud ka kui üks Bombossa Brothersi DJ-dest.

Hinnatud live esinejana on Blomqvist andnud kümne aasta jooksul üle maailma enam kui 700 kontserti ja seda suurimatel elektroonilise muusika festivalidel nagu Burning Man, Coachella, Tomorrowland, Balaton Sound Festival, Lightning in a Bottle jpt.

House-muusika tipptegijana on Blomqvistil muusikastriimimiskeskkonnas Spotify enam kui 104 miljonit kuulamist, 22 lugu on kuulatud enam kui miljon korda. Youtube'is on artistil 32 miljonit kuulamist ning tema lugusid on Shazam'itud enam kui pool miljonit korda.

Kui 2020. aasta tähendas staarile kümneid ära jäänud esinemisi, siis nüüd on mees taas maailmaturneel ning saabub Tallinna peale Ibiza ja Istanbuli kontserte ning USA tuuri.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: