Olav Ehala ja Jaan Pehk esinevad Tartu Autovabaduse puiesteel viipetõlkega

Autovabaduse puiestee
Autovabaduse puiestee Autor/allikas: Mana Kaasik

Tartus saab Autovabaduse puiesteel nautida nii sel reedel toimuvat Olav Ehala kontserti kui ka Jaan Pehki ülesastumist järgmisel neljapäeval viipekeelse tõlkega.

Olav Ehala eriomane ja äratuntav muusika rõõmustab Autovabaduse puiesteel publikut juba sel reedel, 23. juulil. Koos temaga on laval ka Tartu noortekoor.

Kontserdil mängitakse Ehala teada-tuntud laule, aga ka vähem kõlanud teoseid. Muu hulgas tulevad ettekandele helilooja mitmed harva esitatud a cappella laulud. Kõlavad "Vana harjutus", "Eesti, mu südame sünnimaa", "Laulu sünd", "Laul inimlikkusest", "Lambalaul", "Vaikuse laul", "Vaid see on armastus" (solist Meelis Pihlap), "Uuesti, uuesti", "Röövlite laul", "Vana mehe laul" ja "Kodulaul". Laulude sünnilugusid kommenteerib autor ise.

Kontsert algab kell 19 ja seda juhatab Tartu noortekoori peadirigent Markus Leppoja. Kontsertmeistri ja solistina astub üles helilooja ise.

"Tartu 2024 Puiesteemuusika" kontserdisarjas astub järgmisel neljapäeval, 29. juulil üles Jaan Pehk ehk Orelipoiss. Kontsert algab kell 19.

Viipetõlgid esitavad mõlemal kontserdil eesti viipekeeles publikule kõik laulud ja vahetekstid.

Autovabaduse puiestee toimub tänavu 8. augustini.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: