Saaremaa jalkakoer Muki võiks väljakul mängida mitmel positsioonil

Foto: ERR

Saaremaal elab neljajalgne jalgpallitalent Muki, kes võiks väljakul täita mitut rolli.

Mukit võib omasuguste seas ehk jalgpallitalendiks nimetada küll. Muki saab järgmisel kuul nelja-aastaseks ja pea kogu selle aja on pall talle üheks mängukireks olnud, vahendas "Aktuaalne kaamera".

Anne lõi välja pärast kolmandat elukuud. "Kui ta sai toodud, siis hakkasime väikese palliga mängima. Ja pärast seda ta hakkas suurte pallidega mängima. Ostetud on umbes kümme palli," rääkis Muki treener Kaida.

Meeskonnaga on Mukil aga keeruline, sest samas koduõues elavast Murist pole talle mingitki mängukaaslast - teda pall absoluutselt ei huvita. Seetõttu peab Muki endale paraku inimeste seast treeningkaaslasi leidma.

"Ta tulebki ja toob sulle palli ja sa pead temaga mängima," rääkis Kaida.

Teise treeneri Januse hinnangul võiks Muki jalgpalliväljakul mängida mitmes positsioonis. "See oleneb olukorrast. Ta võiks olla nii väravavaht kui ka keskkaitsja," arvas Janus.

Väravas Muki mitte ainult ei tõrju palli, ta lausa püüab seda. Lisaks tõrjetele ja kaitsele oleks Muki ilmselt valmis ka kiireks ja ootamatuks kiirrünnakuks, kui korraliku söödu saaks.

Toimetaja: Merili Nael

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: