Valgeranna festivalil esinevad 5Miinust, Koit Toome, Villemdrillem jt.

5Miinust
5Miinust Autor/allikas: Mart Vares

23 – 24. juulil toimuval Valgeranna festivalil astuvad üles armastatud Eesti muusikud, peaesinejateks aga Tundevaag Norrast ning Jubël Rootsist.

Kahel päeval astuvad üles armastatud Eesti artistid nagu 5Miinust, Shanon, Terminaator, Koit Toome, Getter Jaani, Villemdrillem, Pluuto, Rozell, Siimi ja AG! Plaate keerutavad DJ Sven Arusoo, DJ Andi Raig ning DJ Keven K!

Peasineja Tungevaag on Norra muusik ja produtsent kelle muusikat on saatnud suur edu nii Euroopas, Aasias kui ka Ameerikas. Andekal muusikul on üle 4 billioni streemimise üle maailma. Tungevaagi tuntud hitid on saavutanud suurt edu ka meie armastatud raadiojaamades.

Esmakordselt astub Eestis üles Rootsist pärit andekas duo JUBËL, mille eesotsas on Sebastian Atas ning Victor Sjöström. Noored viljelesid muusikat juba aastad enne ühist koosseisu, kuid suurima edu saavutasid nad looga "Dancing in the Moonlight" mis on originaalis salvestatud aastal 1970. Armastatud lugu saavutas edu ülemaailma kui ka Eesti edetabelites.

Valgeranna festival 2021 ajakava: 

23.07

Tungevaag
Terminaator
Koit Toome
Getter Jaani
Pluuto
Villemdrillem
DJ Sven Arusoo, DJ Keven K

24.08

Jubël
5MIINUST
Shanon
Rozell
AG
Siimi
DJ Andi Raig

Toimetaja: Kaisa Potisepp

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: