Esimese välisstaarina esineb Eestis pärast piirangute leevenemist Haddaway

Haddaway
Haddaway Autor/allikas: Pressimaterjal

3. juulil toimub Tallinna lauluväljakul esimest korda CryptoFest, kus astuvad piirangute leevendamise järgselt üles ka mitmed välisesinejad.

Lauluväljakul saab näha 1990ndate suurstaari Haddawayd, vene duo t.A.T.u. liiget Lena Katinat, slaavi diskobändi Virus!-t. Eesti muusika lippu hoiavad kõrgel Shanon ja Erich Krieger. 

CryptoFest toimub ühepäevase festivali formaadis, kus muusika kõrval saab nautida sööke-jooke ja festivalimelu. Esmakordselt saab festivalil maksevahendina kasutada ka kürptoraha Dagcoin, Bitcoin ja Etherum.

Festivali väravad avatakse kell 12.30, algus kell 13, orienteeruv lõpp on kell 22. Festivali alal on avatud ka Baltimaade suurim Tivoli.

Valitsus kehtestab alates 28. juunist uued ürituste külastusmäärad, millega saab vabas õhus toimuvale kontserdile või festivalile lubada kuni 5000 inimest sõltumata kas vaktsineerimiskuur on tehtud või mitte. Samuti ei nõuta negatiivset koroonatesti ning kohapeal pole vaja end testida.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: