Galerii: "Öölapsed" näitlejad dekoreerisid kinos filmi peategelase autot

Noortekomöödia "Öölapsed" meeskond ja näitlejad dekoreerisid kolmapäeval Coca-Cola Plaza fuajees üht filmi võtmetegelast –peategelase Liisi autot, mis on toodud kino fuajeesse.

Režissöör Priit Pääsukese noortekomöödia "Öölapsed" võtab vaatajad kaasa ühe pöörase suveöö jooksul aset leidvatele seiklustele, milles põimuvad kolme õe ja nende sõprade lood, sünnivad murrangulised otsused ja pidutsetakse hommikuni. 

Originaalstsenaariumil põhinev linateos portreteerib tragikoomiliselt üht pealtnäha tavalist Eesti perekonda, kus kolm tütart erinevate valikute ees seisavad. Produtsent Marianne Ostrati sõnul puudutab film noorte inimeste elu murdepunkte lõbusas võtmes. "See on seiklusrikas, mõnusa eluterve huumoriga vürtsitatud heatujufilm, mida vaadata koos sõpradega. Film puudutab ka sügavamaid teemasid, millega tänapäeva teismelised ja noored kokku puutuvad, kuid teeb seda kergel ja elujaataval viisil," rääkis Ostrat. 

"Samas kõnetab film elu pingelisemaid hetki läbi huumoriprisma ja näitab kui suur väärtus on noorele inimesele, kes on öö jooksul elanud üle täiskasvanuks saamisega kaasnevad rajud seiklused, mõistev ja sõbralik kodu, kuhu maanduda ja kust edasi liikuda. Seda muhedat mõistmist demonstreerivad filmis suurepäraselt Peeter Oja ja Laine Mägi kolme tütre lapsevanematena."

Komöödia "Öölapsed" peaosades on Alice Siil, Grete Konksi ja Piret Krumm. Kõrvalosades teevad kaasa Mart Müürisepp ("Klassikokkutulek"), Kristjan Lüüs ("Võta või jäta"), Alo Kõrve ("O2"), Liis Lemsalu ("Eia jõulud Tondikakul"), Argo Aadli ("Seltsimees laps"), Lauri Pedaja ("Klass", telesari "Köök"), Ott Lepland ("Vasaku jala reede"), Juss Haasma ("Päevad, mis ajasid segadusse"), Miika Pihlak, Liisa Saaremäelja Amanda Hermiine Künnapas  (telesari "Padjaklubi") ning juba eelpool mainitud Peeter Oja (telesari "Lõks"), Laine Mägi ("Klass", telesari "ENSV") ja Jaune Kimmel.

Filmi lavastaja on Priit Pääsuke ("Keti lõpp"), stsenarist Ewert Kiwi, operaator ja kaasstsenarist Mart Raun, kunstnik Kadri Kuusler, kostüümikunstnik Gerly Tinn, grimmikunstnik Maarja Viikmaa, helilooja Janek Murd, helirežissöör Harmo Kallaste ning produtsent Marianne Ostrat.

Komöödia "Öölapsed" jõuab kinodesse 9. juulil.

Toimetaja: Kaisa Potisepp

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: