Eesti muusikud kinkisid tervishoiutöötajatele laulu "Nähtamatud inglid"

Riho Sibul
Riho Sibul Autor/allikas: Siim Lõvi /ERR

Eesti muusikud eesotsas Mikk Targo ja Riho Sibulaga kinkisid tänutäheks tervishoiutöötajatele nende panuse eest laulu "Nähtamatud Inglid".

Mikk Targo sõnul on see vähim, mida loomeinimesed saavad teha. "Idee tekkis mõned kuud tagasi, kuid sai hoogu hetkest, kui kuulsime Pai algatusest. Vabakutseliste loojatena ei ole meist suuri annetajaid, meie panus piirdub muusika kirjutamise ja selle esitamisega. Mul on väga hea meel, et kõik, keda me selles projektis osaleda palusime, olid lahkelt nõus," ütles Targo.

Pai algatuse partneri, Eesti Õdede Liidu asepresidendi Gerli Liiveti sõnul on õed muusikutele väga tänulikud. "Tähelepanu on see, mis puudutab. Teadmine, et meie kultuuri suurkujud on selle laulu valmimiseks panustanud, on väga liigutav," lisas Liivet.

Muusika kirjutas Mikk Targo, sõnad Jüri Leesment, laulu esitas Riho Sibul. Trummid - Tanel Ruben, bass - Mihkel Mälgand, akustiline kitarr - Paul Neitsov, kitarri fillid -  Tõnu Hallik & Laur Joamets, klahvpillid ja arranžeering - Mikk Targo, mix - Kristo Kotkas & Mikk Targo, video - Andrus Kasesalu.

Toimetaja: Kerttu Kaldoja

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: