Guido Kangur 65: sünnipäevalast intervjueerib Andrus Vaarik

9. juunil 65. sünnipäeva tähistav Guido Kangur annab heale kolleegile ja sõbrale Andrus Vaarikule südamliku intervjuu, milles avab mõtteid elust, näitlemisest ja kirjudest hobidest.

Guido Kangur tunnistab Andrus Vaariku küsimuse peale, kas ta ka vanadust kardab, et ei karda. "Ma väga ei mõtlegi selle peale. Ma ei tunne ennast 65-aastasena, tunnen ennast oluliselt nooremana," ütleb ta.

Fotograafiale, džässmuusikale ning loodusele sõrme andnud näitleja räägib Vaarikule asjadest, mis panevad tal silma särama ning ka nendest, mis ajavad karva turri. Sünnipäevaintervjuus avab ta sedagi, mis motiveerib teda veel praegugi kilomeetrite viisi teksti pähe õppima.

"Guido Kangur. Elu ilusaim aeg" on ETV2 eetris kolmapäeval kell 21.30 ja ETV kavas neljapäeval kell 20.30. Saate režissöör on Maire Radsin, toimetaja Marit Ummelas, produtsent Kadi Katarina Priske.

ETV2 toob kolmapäeva õhtul kell 22 vaatajateni ka kodumaise menufilmi "Kormoranid ehk Nahkpükse ei pesta", mille keskmes on kunagise menubändi "Kormoranid" allakäinud solist, kes otsustab teha võimsa comeback'i ning näidata koos endiste kamraadidega, kuidas tõelised mehed rokivad. Andres Maimiku ja Rain Tolki rock-komöödias teevad kaasa Guido Kangur, Roman Baskin, Ene Järvis, Jüri Vlassov, Ester Pajusoo, Elina Pähklimägi, Harry Kõrvits, Enn Klooren jt.

Veebikanalis Jupiter.err.ee näeb omakorda legendaarset telelavastust "Vigased pruudid", 1989. aasta lavastuse peaosalisi kehastavad Andrus Vaarik ja Guido Kangur. 

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: