Uus Eesti koguperefilm otsib võtmerolli eesti ja vene keelt rääkivat poissi

"Tähtsad ninad" Autor/allikas: Pressimaterjal

"Supilinna Salaseltsi" ja spioonipõneviku "O2" tootjad Nafta Filmsist otsivad uue kodumaise koguperefilmi "Tähtsad Ninad" võtmerolli 11–14-aastast poissi, kes suhtleks vabalt vene ja eesti keeles. Kasuks tuleb varasem näitlemise kogemus.

Uus Eesti mängufilm "Tähtsad ninad" räägib laste ja vanemate suhetest kaasaegse ja värske nurga alt, esitades küsimuse, mida on ühel perekonnal tarvis õnnelik olemiseks. Filmi käigus segunevad ja muutuvad rollid, näha saab täiskasvanuna käituvaid lapsi ja lastena käituvaid vanemaid. Peaosatäitjatest poisid Oliver ja Sass tulevad filmis välja geniaalse plaaniga asutada iduettevõte ja päästa selle abil oma pere nii majanduslikest raskustest kui ka omavahelistest pingetest.

"Tähtsad ninad" võtted algavad juuli keskpaigas ja kestavad kuni augusti lõpuni. Suurem osa filmis kaasa löövatest professionaalsetest ja amatöörnäitlejatest on juba leitud. Veel otsitakse Sassi osatäitjat, kelleks sobiks vabalt vene keelt valdav, aga ka eesti keeles rääkiv noormees vanuses 11–14 eluaastat. Eelkõige sobib roll julgele ja pealehakkajale poisile, kasuks tuleb ka varasem näitlemiskogemus.

Poisil, kes soovib filmis kaasa lüüa, tuleks end kirja panna hiljemalt 18. juunil sellel lingil.

Filmi režissöör on Ingomar Vihmar ja operaator Heiko Sikka.

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: