Karl-Erik Taukar avaldas märulifilmiliku muusikavideoga loo "Superkangekaelne"

Kaader Karl-Erik Taukari
Kaader Karl-Erik Taukari "Superkangelase" muusikavideost Autor/allikas: Pressimaterjal

Karl-Erik Taukar andis välja uue singli "Superkangekaelne", millele ilmus märulifilmilik muusikavideo, mille peaosatäitjad on näitlejapaar Maiken ja Priit Pius ning režissöör Arun Tamm.

Uus lugu räägib inimesest, kes ajab läbi elu oma rida ning kellegi teise arvamust liialt ei kuula.

"Loo tekst saigi alguse pealkirjast – sõna ise andis kätte palju erinevaid suundi ja ideid. Kangekaelsus loo kontekstis on tegelikult inimese puhul imetlusväärne omadus, kuid sellise tegelasega suhtes olemine võib osutuda samaaegselt ka parajalt keeruliseks," rääkis Taukar uue loo sisust. 

Muusikavideo jutustab loo ebatraditsioonilist elu elavast abielupaarist, kelle kangekaelsus toob nende ellu nii draamat, kaklusi kui ka märulit, ent samaaegselt ka leppimist, andestust ja mõistmist. Loo peategelasi kehastavad Maiken ja Priit Pius ning nendevahelisi suhteid püüab videos psühholoogi rollis lahendada Karl-Erik Taukar. 

Video režissöör Arun Tamm kirjeldab video protsessi järgnevalt: "Väga tore oli teha muusikavideot, kus oli võimalus panustada narratiivi ja seedida loo temaatika üle. Protsessi tegi minu jaoks huvitavaks lähenemine, mis hõlmas väikeses ajaraamis lühifilmile sarnast ettevalmistust st, sõnumi loomist, temaatika arendamist, stsenaariumi arendust, visuaalsete kontseptsioonide loomist koos väga andeka operaatori Mart Ratassepaga."

Loo autorid on Stig Rästa, Karl-Erik Taukar, Vallo Kikas, Fred Krieger ja Kerli Kivilaan. 

Toimetaja: Victoria Maripuu

Hea lugeja, näeme et kasutate vanemat brauseri versiooni või vähelevinud brauserit.

Parema ja terviklikuma kasutajakogemuse tagamiseks soovitame alla laadida uusim versioon mõnest meie toetatud brauserist: